Nástenná lišta Info Rail

Najpredávanejšie

INFO RAIL ME RGB
Skladom (188)
Kód: AR.095.011
 
€0,96
(€1,16 vrátane DPH)
Detail
INFO RAIL DRAWINGS WITH HANDS 2 RGB
 
€35,20
(€42,59 vrátane DPH)
Detail
2 položiek celkom
INFO RAIL DRAWINGS WITH HANDS 2 RGB
€42,59 vrátane DPH
€35,20

Nástenná hliníková lišta s chlopňou s gumovou výstelkou, do ktorej možno jednoducho zasunutím umiestniť napríklad poznámky alebo obrázky. Jednoduchá inštalácia.

Kód: AR.095.100
INFO RAIL ME RGB
€1,16 vrátane DPH
€0,96

Plastový rámček pre menovku na lišty Info Rail. Jednoduchá forma identifikácia obrázkov alebo fotografií, umiestnených na nástenné lište Info Rail.

Kód: AR.095.011

Info Rail slúži pre uchytenie poznámok, výkresov či obrázkov. Hliníková lišta je osadená gumovou vložkou s tromi chlopňami, do ktorých možno zo spodu vložiť dokument a ten samovoľne v lište drží, pričom ťahom ho možno opäť vybrať.

Lištu Info Rail využijete v domácnosti pre umiestnenie odkazov, alebo pre deti na obrázky. Info Rail je tiež veľmi obľúbeným riešením pre uchytenie obrázkov v školách či škôlkach. Svoje využitie nájde Info Rail aj v kanceláriách či v kuchyniach reštaurácií, kde možno pohodlne a jednoducho umiestniť lístky s jednotlivými objednávkami atď.

Info Rail je štandardne dodávaný v bielom prevedení po 2m, každá sada obsahuje príchytky pre montáž (obdobné, ako u líšt Click Rail), skrutky a plastové krytky na konce lišty.