Z dôvodu aktuálneho diania okolo COVID19 nie je do odvolania možné tovar platiť na dobierku. Ďakujeme za pochopenie.

Nástenná lišta Info Rail

Najpredávanejšie

INFO RAIL ME RGB
Menovka pre informačnú lištu Info Rail
Skladom (188)
Kód: AR.095.011
 
€0,96
(€1,16 vrátane DPH)
Detail
INFO RAIL DRAWINGS WITH HANDS 2 RGB
 
€35,20
(€42,59 vrátane DPH)
Detail
2 položiek celkom
INFO RAIL DRAWINGS WITH HANDS 2 RGB
€42,59 vrátane DPH
€35,20

Nástenná hliníková lišta s chlopňou s gumovou výstelkou, do ktorej možno jednoducho zasunutím umiestniť napríklad poznámky alebo obrázky. Jednoduchá inštalácia.

Kód: AR.095.100
INFO RAIL ME RGB
€1,16 vrátane DPH
€0,96

Plastový rámček pre menovku na lišty Info Rail. Jednoduchá forma identifikácia obrázkov alebo fotografií, umiestnených na nástenné lište Info Rail.

Kód: AR.095.011

Info Rail slúži pre uchytenie poznámok, výkresov či obrázkov. Hliníková lišta je osadená gumovou vložkou s tromi chlopňami, do ktorých možno zo spodu vložiť dokument a ten samovoľne v lište drží, pričom ťahom ho možno opäť vybrať.

Lištu Info Rail využijete v domácnosti pre umiestnenie odkazov, alebo pre deti na obrázky. Info Rail je tiež veľmi obľúbeným riešením pre uchytenie obrázkov v školách či škôlkach. Svoje využitie nájde Info Rail aj v kanceláriách či v kuchyniach reštaurácií, kde možno pohodlne a jednoducho umiestniť lístky s jednotlivými objednávkami atď.

Info Rail je štandardne dodávaný v bielom prevedení po 2m, každá sada obsahuje príchytky pre montáž (obdobné, ako u líšt Click Rail), skrutky a plastové krytky na konce lišty.